خدمات ما / طراحی و اجرای نرم افزار اتوماسیون اداری و فروش

طراحی و اجرای نرم افزار اتوماسیون اداری و فروش


نرم افزار اتوماسیون اداری چیست ؟ 


پرین پرواز : اتوماسیون اداری در لغت به معنای خودکار سازی اداری است و در حالت کلی به معنای مکانیزه کردن بخش و یا کلیه فعالیت های درون سازمانی است ، به طوری که بسیاری از فعالیت هایی که به صورت روزانه و به صورت فیزیکی و توسط نیروی انسانی درون یک سازمان انجام می شود ، مسئولیت بخش و یا همه آن را به نرم افزارهای اتوماسیون اداری بسپاریم و از این نرم افزارها کمک بگیریم.
نرم افزارهای اتوماسیون اداری از نوع ساده تر آنها که دسته بندی فایل ها ، نامه ها ، ایمیل ها ، مدارک را انجام می دهند ، تا نوع های تکامل یافته تر آن ها که علاوه بر دسته بندی مدارک،وظیفه آنالیز و دسته بندی هوشمند و آمارگیری از این داده ها را بر عهده دارند،همگی یک هدف را دنبال می کنند. افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به روند انجام کار

 

مزایای استفاده از اتوماسیون اداری

 

حذف کاغذ و بایگانی کاغذی از سیستم اداری :

در گذشته بسیاری از مدارک و پرونده ها در بایگانی ها نگهداری میشده است ، البته هنوز هم در بسیاری از اداره جات و سازمانی هایی که به صورت سنتی فعالیت می کنند مدارک و مستندات به صورت پوشه در این مکان ها نگهداری می شود.این مسئله دارای معایبی است :
-    اشغال فضای بسیار زیاد برای نگهداری پرونده ها ( با توجه به ارزشمند بودن فضای اداری )
-    زمان بر بودن جستجوی فیزیکی مدرکی خاص از میان پرونده ها
-    احتمال خراب شدن و یا نابودی مدارک بر اثر اتفاقات طبیعی و یا انسانی (حوادث طبیعی مانند : آتش سوزی ، زلزله ، آب گرفتی و یا خطاهای انسانی )
اما در استفاده از اتوماسیون اداری اوضاع متفاوت است :
-    ذخیره سازی نامحدود اسناد و مدارک داخل سیستم و یا بر روی سرور ، که در واقع فضای اشغالی در حد یک فلش مموری و یا یک سیستم کامپیوتری است  
-    جستجوی پیشرفته مدارک فقط با تایپ کلمه و یا عبارت مورد نظر داخل سیستم، و صرفه جویی بسیار زیاد در زمان جستجو
-    با توجه به اینکه بسیاری از سیستم ها و یا سرورها قابلیت کپی برداری و بک آپ گیری از اطلاعات ذخیره شده را داراست . اگر از این مدارک کپی داشته باشیم احتمال از دست دادن و نابودی مدارک و اسناد ، بسیار کم می شود

 

افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به روند انجام کار :

با حذف شدن کاغذ و سیستماتیک شدن ذخیره سازی اطلاعات ، امکان خطای انسانی بسیار کاهش می یابد . هر چند که اگر خطایی هم از نیروی انسانی سر بزند با توجه به اینکه معمولا در این نوع سیستم ها هر بخش اپراتور مخصوص به خود را دارد ، خطا قابل ردیابی است و مشخص می شود که مثلا در روند انجام کاری خاص کدام بخش دچار اشکال شده است و می توان با ترمیم آن بخش ، روند انجام کار را بهبود بخشید.
همچنین این نرم افزارها در نوع پیشرفته تر خود با آنالیز کردن داده ها ضعف ها و قوت های یک سیستم را مشخص می کنند ، که می توان از این اطلاعات مهم در بهبود روند سازمان کمک گرفت.

 

برنامه نویسی اتوماسیون اداری به صورت اختصاصی :

 

سازمان ها و ارگان ها و یا حتی شرکت های کوچکتر ممکن است دارای بوروکراسی اداری خاص خود باشند،که نرم افزارهای موجود در بازار نتوانند خواسته های این سازمان ها را رفع و رجوع کنند . گروه تبلیغاتی پرین پرواز که از سال 1381 فعالیت خود را شروع کرده است در زمینه طراحی و برنامه نویسی اتوماسیونهای اداری به صورت اختصاصی سابقه چند ساله دارد ، و همیشه سعی داشته است نیاز های مشتریان خود را در زمینه اتوماسیون های اداری و فروش به بهترین نحو برطرف کند.
از نرم افزارهایی اتوماسیونی که توسط گروه پرین پرواز طراحی شده است می توان به نرم افزار تحت وب اتوماسیون مدیریت باشگاه مشتریان زیماپت ، سیستم رزرو وقت آنلاین مشترکین شرکت پژواک سلامت ، طراحی نرم افزار مدیریتی تحت وب شرکت هتل سازی دریا ، نرم افزار اتوماسیون فروش شرکت ایرانیان ، نرم افزار اتوماسیون فروش FXCALL و... اشاره کرد . که هر کدام دارای ماژول های مختلف و مطابق با نیاز مشتری طراحی و برنامه نویسی شده است.
تعهد در زمان انجام کار ، پشتیبانی کامل نرم افزارها ( بسط و گسترش نرم افزار به درخواست کارفرما )  و قیمت و هزینه مناسب نسبت به قیمت های موجود در بازار ، همگی از ویژگی هایی است که سعی شده است توسط تیم ما در این چند ساله رعایت شود.
امید است که نرم افزار های ارائه شده توسط تیم ما رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد.
تمامی پروژه های انجام شده توسط گروه تبلیغاتی پرین پرواز
ارائه درخواست و مشاوره رایگان